לפני הכל... מה כתבו עלינו בפייסבוק - <למעבר ליחצו כאן>

אריזת דירה ביהודה ושומרון

עוברים דירה? ולא יודעים מאיפה להתחיל?
בשביל זה אנחנו פה!
*אריזה
*פריקה
*סידור וארגון הבית

מהו שרות אריזת/פריקת דירה ביהודה ושומרון?

הגיע היום - החלטתם כי עוברים דירה....

אך בין כל המטלות היום-יומיות וריבוי המשימות אינכם מוצאים את הזמן ואת האנרגיות לביצוע כל משימות המעבר. זו הסיבה שאנחנו פה - כדי להפוך לכם את חווית המעבר לקלה, נעימה ואפקטיבית.

מתוך המקום וההבנה כי תקופת מעבר הדירה ביהודה ושומרון הינה תקופת זמן רגישה, רוויית שינויים ועמוסה בטרדות "אורזות-בית" מגיעות כדי להקל עליכם במעבר הדירה ביהודה ושומרון.

אנו צוות של נשים מיומנות ואמינות האורזות במקצועיות, זריזות ואכפתיות רבה. אנו מפעילות המון שיקול-דעת באריזת הציוד ובטיחותו ועושות את עבודתינו בנעימות ובחיוך גדול.

לצורך האריזה אנו מספקות ומשתמשות בציוד האיכותי ביותר הקיים בתחום (נייר אריזה יעודי, פצפצים, מדבקות, מסקנטייפ איכותי, מדבקות שביר וכו').

כתוספת משלימה אנו מציעות לכם גם את שרותי הפריקה וסידור הבית ביהודה ושומרון כך שתוך שעות ספורות הארגזים ייעלמו, הארונות יידוגמו ואתם תוכלו להתרווח ולהתחיל להינות מבתיכם החדש והמסודר.

מתוך הבנה והתחשבות ברגישות הקיימת אצלכם לציוד האישי ולחפצים שלכם - חשוב לציין כי אנו אלו שנגיע לאריזה ולפריקה ולא צוותי-משנה המורכבים מעובדים צעירים ו/או זמניים כאלה ואחרים.

אז במקום ימי חופשה מהעבודה, תחנוני עזרה למשפחה והחברים ושבועות של חיים "על ארגזים" - אנו באורזות- בית ביהודה ושומרון מציעות מעבר קל ומהיר במינימום התעסקות ומאמץ מצידכם.

לקבלת הצעת מחיר התקשרו
072-255-0022

או שילחו פרטים ונחזור אלייכם.

לפני

אחרי

‫לקבלת הצעת מחיר

אריזת הבית זה שירות אריזה למעבר דירה הכולל בתוכו את אריזת תכולת דירה, סידור ורישום מדוייק, יש המוסיפים את סידור דירה לאחר מעבר שהוא לא פחות קשה מאריזת הבית.

אריזת בתים
יהודה ושומרון

הובלות קטנות או הובלת פריט בודד הן לא בהכרח הובלות פחות חשובות ואצלנו מבינים זאת היטב! לכן אנחנו קוראים לזה הובלות בוטיק.

הובלות קטנות
יהודה ושומרון

להבדיל מחברות אחרות שמסתפקות את המחיר להובלת הבית בשיחת טלפון ... אצלנו מחירי הובלות הבתים הדירות והמשרדים מסוכמים וחתומים על ידינו באחריות בלי שום הפתעות ביום המעבר.

הובלת דירות
יהודה ושומרון

שלושה עקרונות מובילים את חברתנו: מחויבות לאיכות, קידמה טכנולוגית ותודעת שירות גבוהה ואישית. תפיסת זו היא המאפשרת לנו לפעול בתחום ההובלות כבר למעלה מעשור שנים במהלכם ביצענו מאות ואלפי הובלות מכל הסוגים ובכל רחבי הארץ.

מובילים מומלצים
יהודה ושומרון

בעת בחירתנו כחברת הובלה ואחסנה הציוד שלכם יאוחסן בצורה נאותה, יהיה שמור מרטיבות, ממוקם באופן זהיר כך שלא יהיו קריסות, שהוא שמור ממכרסמים, שאין מגע עם שמש ישירה ושאנשים זרים יהיו מרוחקים ממנו.

הובלה ואחסנה
יהודה ושומרון

נשמח להעמיד לשרותכם מנהל פרוייקט מטעמנו שידע לבחון להעריך ולתכנן את שלבי המעבר בצורה האופטימלית ביותר וגם להערך לבלתי צפוי שלעיתים מגיע.

הובלות לעסקים
יהודה ושומרון