לחצו לקבלת נציג בוואטסאפ

אריזת דירות בנתניה

עוברים דירה בנתניה? (לא משנה מי המוביל) ולא יודעים מאיפה להתחיל?
בשביל זה אנחנו פה!

*אריזה
*פריקה
*סידור וארגון הבית

לקבלת הצעת מחיר
072-255-0022

מהו שרות אריזת דירה?

הגיע היום - החלטתם כי עוברים דירה....

אך בין כל המטלות היום-יומיות וריבוי המשימות אינכם מוצאים את הזמן ואת האנרגיות לביצוע כל משימות מעבר הבית. זו הסיבה שאנחנו פה - כדי להפוך לכם את חווית המעבר לקלה, נעימה ואפקטיבית.

מתוך המקום וההבנה כי תקופת מעבר הדירה הינה תקופת זמן רגישה, רוויית שינויים ועמוסה בטרדות "אורזות בית" מגיעות לנתניה כדי להקל עליכם במעבר הדירה ע"י אריזה פריקה - אתם פשוט באים לבית החדש שלכם והכל במקום ונקי..

אנו צוות של נשים אורזות בתים מיומנות ואמינות האורזות במקצועיות, זריזות ואכפתיות רבה. אנו מפעילות המון שיקול-דעת באריזת הציוד ובטיחותו ועושות את עבודתינו בנעימות ובחיוך גדול.

לצורך האריזה אנו מספקות ומשתמשות בציוד האיכותי ביותר הקיים בתחום (נייר אריזה יעודי, פצפצים, מדבקות, מסקנטייפ איכותי, מדבקות שביר וכו').

כתוספת משלימה אנו מציעות לכם גם את שרותי הפריקה וסידור הבית כך שתוך שעות ספורות הארגזים ייעלמו, הארונות יידוגמו ואתם תוכלו להתרווח ולהתחיל להינות מבתיכם החדש והמסודר.


מתוך הבנה והתחשבות ברגישות הקיימת אצלכם לציוד האישי ולחפצים שלכם - חשוב לציין כי אנו אלו שנגיע לאריזה ולפריקה ולא צוותי-משנה המורכבים מעובדים צעירים ו/או זמניים כאלה ואחרים.

אז במקום ימי חופשה מהעבודה, תחנוני עזרה למשפחה והחברים ושבועות של חיים "על ארגזים" - אנו "אורזות בית" מציעות מעבר קל ומהיר במינימום התעסקות ומאמץ מצידכם.

לקבלת הצעת מחיר - אריזה לפני מעבר דירה בנתניה
072-255-0022

לפני

אחרי

‫לקבלת הצעת מחיר

אריזת הבית זה שירות אריזה למעבר דירה הכולל בתוכו את אריזת תכולת דירה, סידור ורישום מדוייק, יש המוסיפים את סידור דירה לאחר מעבר שהוא לא פחות קשה מאריזת הבית.

אריזת בתים

הובלות קטנות או הובלת פריט בודד הן לא בהכרח הובלות פחות חשובות ואצלנו מבינים זאת היטב! לכן אנחנו קוראים לזה הובלות בוטיק.

הובלות קטנות

להבדיל מחברות אחרות שמסתפקות את המחיר להובלת הבית בשיחת טלפון ... אצלנו מחירי הובלות הבתים הדירות והמשרדים מסוכמים וחתומים על ידינו באחריות בלי שום הפתעות ביום המעבר.

הובלת דירות

שלושה עקרונות מובילים את חברתנו: מחויבות לאיכות, קידמה טכנולוגית ותודעת שירות גבוהה ואישית. תפיסת זו היא המאפשרת לנו לפעול בתחום ההובלות כבר למעלה מעשור שנים במהלכם ביצענו מאות ואלפי הובלות מכל הסוגים ובכל רחבי הארץ.

מובילים מומלצים

בעת בחירתנו כחברת הובלה ואחסנה הציוד שלכם יאוחסן בצורה נאותה, יהיה שמור מרטיבות, ממוקם באופן זהיר כך שלא יהיו קריסות, שהוא שמור ממכרסמים, שאין מגע עם שמש ישירה ושאנשים זרים יהיו מרוחקים ממנו.

הובלה ואחסנה

נשמח להעמיד לשרותכם מנהל פרוייקט מטעמנו שידע לבחון להעריך ולתכנן את שלבי המעבר בצורה האופטימלית ביותר וגם להערך לבלתי צפוי שלעיתים מגיע.

הובלות לעסקים